KONST / Litografier / Färglitografi 13767470
nr 1376 7470
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 41x49 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:39:22
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr